IMG 2051

14 stycznia 2018 r. po raz 16 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała w Bronikowie.

Sztab w Bronikowie jest jednym z dwóch sztabów utworzonych w Gminie Śmigiel.

Sztab WOŚP w Bronikowie liczył 8 wolontariuszy.

Oprócz licytacji można było posłuchać dobrej muzyki i oglądać występy artystyczne dzieci i młodzieży szkolnej.

Gościnnie na scenie wystąpił zespół muzyczny, który prowadzi pan Piotr Andrynowski.

Zabawy dla dzieci przygotowała pani Magdalena Tomowiak, nauczycielka ze szkoły w Śmiglu.

Atrakcją wieczoru był pokaz zumby, który przeprowadziła pani Alicja Wawrzyniak – instruktor zumba fitness.

Jednak najwięcej emocji wzbudziła licytacja, która ze względu na ilość gadżetów, przebiegała w dwóch odsłonach.

Do zlicytowania były oryginalne gadżety WOŚP, a także rękodzieło artystyczne wykonane przez uczniów ze szkoły w Bronikowie oraz podarowane od indywidualnych osób.

Bardzo cieszy wszystkich fakt, że Sztab w Bronikowie pobił ubiegłoroczny rekord zbiórki pieniędzy. Zebrano ogólnie 4380,55 zł. Z licytacji – 2474,41 zł, a wolontariusze zebrali do puszek – 1906,14 zł.

Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy pomagali w organizacji imprezy: komisji, która liczyła pieniądze, osobom, które prowadziły licytację oraz tym, którzy zadbali o nagłośnienie.

Sztab WOŚP

WOŚP 2018 - GALERIA