Mobilne Laboratoria Przyszłości

W ramach wdrażania projektu Laboratoria Przyszłości uczniowie naszej szkoły wraz z kolegami ze Starego Bojanowa wzięli udział w zajęciach warsztatowych organizowanych przez Instytut Badań Edukacyjnych. Dnia 13 stycznia 2023 r. uczniowie klasy piątej wraz z wychowawcą, panią Bernadetą Bojek uczestniczyli Continue reading

Happening „Nie krzywdź!”

W dniu poprzedzającym Międzynarodowy Dzień Zapobiegania Przemocy wobec Dzieci, w naszej szkole odbył się happening pt. „Nie krzywdź!”. Organizatorami akcji były pedagog szkolny p. Karolina Frąk oraz opiekun Samorządu Uczniowskiego p. Magdalena Bartkowiak.  W akcji wzięli Continue reading

Zawodowa Liga Szkół

Dnia 8 listopada 2022r. uczniowie klasy VIII wzięli udział w Zawodowej Lidze Szkół. Gra zawodoznawcza odbyła się na terenie Śmigla. Wzięło w niej udział łącznie 40 uczniów ze szkół Gminy Śmigiel. Gra okazała się wspaniałą zabawą. Organizatorem imprezy było Stowarzyszenie Continue reading

Obchody Święta Odzyskania Niepodległości

Dnia 10 listopada w naszej szkole obchodziliśmy Święto Odzyskania Niepodległości. 

Tradycyjnie, zaczęliśmy o godzinie 11:11 odśpiewaniem Mazurka Dąbrowskiego. 

W tym roku nie było typowej akademii. Przedszkolaki oraz klasy I-III wykonali prace plastyczne, które zawysły na szkolnych gazetkach. Uczniowie klas IV-VIII Continue reading

Na skróty

Plan lekcji


Dziennik elektroniczny


Biuletyn Informacji Publicznej