Dzień Babci i Dziadka w oddziałach przedszkolnych

„Rzecz się wydarzyła ogromnie wesoła,

Babcia z Dziadkiem przyszli do przedszkola…”

Tymi słowami dnia 23 stycznia 2018 roku w Sali Wiejskiej w Bronikowie rozpoczęła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Pan dyrektor Piotr Filipowicz wraz z nauczycielkami ciepłymi słowami powitał szanownych gości, składając im serdeczne życzenia. Seniorzy mogli podziwiać umiejętności swych wnuków prezentujących wiersze, piosenki, tańce oraz inscenizację Jasełek. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role. W ten sposób mogli podziękować za trud włożony w ich wychowanie. Wszędzie słychać było gromkie „ Sto lat”, które bardzo wzruszało gości.  Na koniec wszystkie wnuczęta  obdarowały swoich  bliskich własnoręcznie wykonanymi upominkami. Goście ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i wielkimi brawami dziękowali za występy. Dopełnieniem uroczystości był wspaniały koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej ze Śmigla pod kierunkiem Pana Piotra Błaszkowskiego. Po występach goście oraz dzieci zostali zaproszeni na przygotowany przez mamy słodki poczęstunek. Atmosfera była uroczysta, podniosła i pełna radości. Bardzo dziękujemy panu Piotrowi Błaszkowskiemu i członkom orkiestry za przyjęcie zaproszenia i uświetnienie swoim występem naszej uroczystości. Dziękujemy również panu dyrektorowi Piotrowi Filipowiczowi za oprawę muzyczną przedstawienia jasełkowego oraz wszystkim mamom za pyszne ciasto i pracę w kuchni.

Wychowawcy

Dzień Babci i Dziadka - GALERIA