Messaging1518103752221

Bal przebierańców w oddziałach przedszkolnych

Dnia 8 lutego w naszym przedszkolu odbył się oczekiwany przez dzieci „Bal Przebierańców”. W tym dniu przenieśliśmy się do WIELKIEJ KRAINY BAJEK. Pomysłowość rodziców nie miała granic. Przygotowali oni dla swoich pociech ciekawe stroje karnawałowe. Na balu były księżniczki, wróżki, motylki, Spider-Mani, rycerze, strażacy, żołnierze - komandosi. … nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Po wielkiej prezentacji strojów rozpoczęły się tańce –  przy rytmach wesołej muzyki, były one przeplatane zabawami i korowodami. Dzieci bawiły się przy znanych piosenkach tj.: „Despacito”, „Lambada”, „Jedzie pociąg”, „Toca - Toca”, „Chocolate”, „Kaczuchy” oraz piosenkach dla dzieci „Była sobie żabka mała”, „Woogi – boogi” i wielu innych przebojach Mni Mini. Oczywiście znalazło się również coś dla spragnionych i zmęczonych, chwila relaksu przy wspólnym poczęstunku. Wszyscy zajadali się pysznymi pączkami i popijali herbatką. Panie zrobiły pamiątkowe zdjęcia. Bal odbył się w miłej atmosferze, wypełnionej uśmiechami i wypiekami na twarzy.

Wychowawcy

Balik - GALERIA