DSC01338

Tradycją stało się, że w Tłusty Czwartek w Bronikowie odbywa się Święto Seniora.

W tym roku uroczystość przypadła 8 lutego, na którą przybyli mieszkańcy okolicznych wiosek oraz zaproszeni goście, których bardzo serdecznie powitał dyrektor szkoły pan Piotr Filipowicz.

Program artystyczny przygotowały panie Lucyna Stanek i Ewa Stankowiak ze swoimi  uczniami  z klasy I i III. Mali artyści zostali przebrani za górali, ponieważ motywem przewodnim tegorocznej uroczystości były przyśpiewki góralskie.

Po części artystycznej, czas upływał w miłej atmosferze, przy dźwiękach muzyki poważnej w wykonaniu uczennicy naszej szkoły Pauliny Frąckowiak.

W organizację uroczystości aktywnie włączyły się mamy oraz wolontariuszki z klas gimnazjalnych, które przygotowały dla gości poczęstunek: kawę i ciasto z domowych wypieków.

Ewa Stankowiak

Lucyna Stanek