Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
DSC02197
         W związku z XIII Dniem Papieskim uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami wzięli udział w XIII Dziecięcym Rajdzie Różańcowym.

Rajd był dziękczynieniem za przyszłoroczną kanonizację bł. Jana Pawła II. W sobotę 5 października 2013r ok. 150 osób wyruszyło ze Starego Bojanowa. Pośród pól i miejscowości gminy Śmigiel, w duchu modlitwy różańcowej zmierzali do Górki Duchownej.Uczestnicy wyprawy wzięli udział we Mszy św. przed obrazem Matki Bożej Pocieszenia. Po modlitwie wszyscy doskonale bawili się w ogrodach proboszcza. Tam czekały na uczestników pieczone kiełbaski, gorące napoje i słodycze. Piękne jesienne popołudnie dzieci spędziły na wspólnych grach, zabawach i konkursach tematycznych. Obecni zapowiedzieli, że chętnie wezmą udział w następnym rajdzie za rok. Księżom Proboszczom z Górki Duchownej i ze Starego Bojanowa oraz pozostałym osobom przygotowującym rajd serdecznie dziękujemy za mile spędzony czas!  Zapraszamy do galerii.