Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

DSC02096
         Dnia 4 pa
ździernika 2013 toku wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariusza działającego w Zespole Szkół w Bronikowie, po raz kolejny udali się wraz z Wojciechem Ciesielskim do Ośrodka Pomocy Społecznej w Wielkiej Wsi koło Wolsztyna.


Ośrodek prowadzon
y jest przez Siostry Opatrzności Bożej. Celem wyjazdu było udzielenie pomocy siostrom w pracach porządkowych w parku i ogrodzie.
Wizyta rozpoczęła się wspólnym śniadaniem, po którym pełni werwy i chęci młodzi ludzie ruszyli do pracy. Jedna grupa wolontariuszy zajmowała się obcinaniem natki pietruszki, marchwi, buraków itp. Druga grupa była odpowiedzialna za składowanie zebranych warzyw.
Po skończonej pracy siostry zakonne przygotowały dla wolontariuszy przepyszny obiad i deser. Przebywając w Wielkiej Wsi młodzi ludzie odwiedzili podopiecznych Ośrodka. Było to dla nich ogromne przeżycie.
 
Opiekun Klubu – Karolina Frąk